Levné letenky


Letenky do celého světa

  • Cestujte kamkoliv
  • Exkluzivní nabídky
  • Výhodné a nízké ceny
  • Bezplatná online rezervace

Letenky do USA


Není tomu zas až tak dávno, kdy cesta za velkou louži byla pro nás naprosto nepředstavitelným snem. Díky tehdejšímu postoji v nás zůstala Amerika snem o skutečné svobodě, kam by se chtěl téměř každý Čech podívat. I tento sen však již dávno není nereálný. Ceny letenek do Ameriky totiž již dávno nedosahují astronomických výšek, jak by se mohlo zdát.

Lítání do USA trvá obvykle od devíti do dvanácti hodin letu. Létat můžete z Ruzyňského letiště přímo, kdy se takto nejčastěji létá do New York City anebo do Atlanty City. Letenky do USA si můžete zakoupit na jakémkoliv letišti na světě, ale koupit si je můžete i prostřednictvím online, kdy tyto letenky do USA vás vyjdou mnohem výhodněji.


Levné letenky do USA

Chcete sehnat skutečně levné letenky do USA? Než abyste se na ně ptali na letišti, podívejte se po nich raději na internetu. Z Česka nejčastěji létá do USA Delta Airlines, která realizuje přímé lety do New Yorku a Atlanty, odkud je dobrá návaznost na další lety do všech jednotlivých amerických států.


Ceny letenek do USA

Ceny letenek do USA se od sebe celkem významně liší, záleží, zda si pořídíte akční letenky anebo také jestli se jedná o přímé lety, či lety s mezipřistáním. Vůbec nejlevnější letenky do USA se dají sehnat již od 10 000 za let tam a zpět, ale také i za 15 000 korun. Rozdílnost cen za letenku je tedy zcela evidentní.


Stačí jen vyplnit žádost a letíte!

U nás jsi můžete rezervovat levné letenky online do celého světa a ještě ušetříte!

Renomované společnosti

Vše je připravováno ve spolupráci s renomovanými a spolehlivými poskytovateli letenek.